chattier ایران ایرانی بازداشت آمریکایی

chattier: ایران ایرانی بازداشت آمریکایی بین الملل آمریکا مارک تونر سخنگوی وزارت خارجه

گت بلاگز خوزستان افزایش قیمت جوجه عامل کم کردن جوجه ریزی در مرغداری ها

رئیس اتحادیه مرغداران خوزستان زیاد کردن قیمت جوجه را عامل کم کردن جوجه ریزی در مرغداری های استان عنوان کرد.

افزایش قیمت جوجه عامل کم کردن جوجه ریزی در مرغداری ها

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از اهواز؛ به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از اهواز؛ محمد حسین زمانی راد، مدیر اتحادیه مرغداران خوزستان گفت: زیاد کردن قیمت جوجه مرغداران را جهت جوجه ریزی در مرغداری ها با مسئله روبرو کرده و مرغداران خوزستان همزمان با سراسر کشور تصمیم گرفته اند از امروز به مدت 15 روز از خرید جوجه با این قیمت اوج خودداری نمایند.

عبارات مهم : باشگاه
وی تصریح کرد: هم اکنون قیمت جوجه 28 هزار ریال به دست مرغدار می رسد و این قیمت جهت مرغدار با توجه به هزینه های پرورش آن به صرفه نیست.

زمانی راد افزود: مرغداران خواستار خرید جوجه با قیمت 14 تا 15 هزار ریال با توجه به برآورد هزینه ای که در این صنعت شده است هستند.

رئیس اتحادیه مرغداران خوزستان خاطرنشان کرد: حدود 5 ماه است که جوجه با قیمت اوج به دست مرغداران می رسد که باعث کم کردن جوجه ریزی در استان و کشور شده است است.

وی بیان داشت: صدور زیاد مجوز تاسیس مرغداری در خوزستان باعث شده است که جوجه به اندازه کافی و ظرفیت تولید به تمامی مرغداران نرسد.

محمدحسین زمانی راد با اشاره به اینکه 900 مرغدار فعال در خوزستان وجود دارد اظهار داشت: میانگین تولید گوشت به وسیله مرغداری های خوزستان در 1 ماه، 6هزار و 750 تن است که این ماه این میزان تولید کم کردن می یابد.

انتهای پیام/گ

واژه های کلیدی: باشگاه | خوزستان | افزایش قیمت جوجه | کاهش جوجه ریزی در مرغداری ها | محمدحسین زمانی راد | رییس اتحادیه مرغداران خوزستان | خودداری از خرید جوجه | 15 روز

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog