chattier ایران ایرانی بازداشت آمریکایی

chattier: ایران ایرانی بازداشت آمریکایی بین الملل آمریکا مارک تونر سخنگوی وزارت خارجه

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بعضی مشاوران شفر تیشه به ریشه استقلال می‌زنند/ دست حاشیه‌سازان رو می‌شود ، جباری

علی جباری در گفت وگو با ایسنا، راجع به روند نتیجه های استقلال و بحث تمدید قرارداد شفر بیان کرد: این استقلال همان تیم منصوریان است که شفر موفق شده است با آن نتیج

بعضی مشاوران شفر تیشه به ریشه استقلال می‌زنند/ دست حاشیه‌سازان رو می‌شود ، جباری

جباری: بعضی مشاوران شفر تیشه به ریشه استقلال می زنند/ دست حاشیه سازان رو می شود

عبارات مهم : استقلال

پیشکسوت استقلال می گوید بعضی از اطرافیان وینفرد شفر ضد استقلالی هستند.

علی جباری در گفت وگو با ایسنا، راجع به روند نتیجه های استقلال و بحث تمدید قرارداد شفر بیان کرد: این استقلال همان تیم منصوریان است که شفر موفق شده است با آن نتیجه های خوبی بگیرد. ما بارها به منصوریان گفتیم که مشاوران خوبی ندارد ولی زیاد به این مساله توجه نکرد. به هرحال روند نتیجه های به شکلی بود که نیاز بود یک شوک به تیم وارد شود و شفر به جای منصوریان آمد. او در استقلال خوب کار کرده و زحمت زیادی کشیده هست. اگر یادتان باشد هنگامی که او به استقلال آمد مخالفان زیادی داشت و می گفتند او پیرمرد است ولی آمد و کار کرد. از تجربیاتش استفاده کرد و موفق بود.

او ادامه داد: ولی راجع به بحث تمدید قرداد شفر، افتخاری درست می گوید. روز اول که شفر آمد قرار بود یک آنالیزور یعنی پسرش را به تیم بیاورد و در ادامه هم دستیارانی را به استقلال آورد. مبلغ قراردادش هم مشخص بود و قرار بود جهت سال بعد هم رقمش یک درصد مشخصی اضافه شود. حالا این که یکسری مشاور ضد استقلالی دورش جمع شده است اند باعث این بحث های اخیر شده است هست. ما باید به قول و قرارهایمان پایبند باشیم تا مشکلی ایجاد نشود. من منکر زحمات شفر نیستم و اعتقاد دارم او خیلی هم خوب کار کرده است ولی باید به قول و قرارها پایبند باشد و خواسته های معقولی داشته باشد.

بعضی مشاوران شفر تیشه به ریشه استقلال می‌زنند/ دست حاشیه‌سازان رو می‌شود ، جباری

پیشکسوت استقلال در آخر و در پاسخ به این پرسش که نظرش راجع به این که منتظری بازیکن استقلال خواهان تمدید قرارداد شفر شده است چیست، گفت: بهتر است نه فقط منتظری، بلکه سایر بازیکنان پرسشها مربوط به مدیریت کلوب را در اختیار مدیرعامل بگذارند و در این زمینه صحبت نکنند. تجربه من نشان می دهد که هروقت بازیکن در این پرسشها دخالت کرده، در نهایت اتفاقات خوبی رخ نداده است.

او ادامه داد: متاسفانه باید بگویم که ظاهرا بعضی از مشاوران شفر در ظاهر استقلالی هستند ولی در عمل دارند تیشه به ریشه استقلال می زنند. من اعتقاد دارم که شفر باید به حرف هایی که روز اول در کشور عزیزمان ایران زد پایبند باشد. افتخاری تلاش خوبی در استقلال دارد و ما دیده ایم که او بخش بزرگی از بدهی ها را پرداخت کرده است و باید حمایت شود. متاسفانه یک عده مگس دور شیرینی شده است اند و جهت تیم مسئله ایجاد می کنند. به این حاشیه سازان می گویم که استقلال باشگاهی است با ۷۰-۸۰ سال قدمت. مطمئنا این افراد حاشیه ساز که به دنبال پرسشها دیگری هستند، با گذر وقت دستشان رو خواهد شد.

علی جباری در گفت وگو با ایسنا، راجع به روند نتیجه های استقلال و بحث تمدید قرارداد شفر بیان کرد: این استقلال همان تیم منصوریان است که شفر موفق شده است با آن نتیج

واژه های کلیدی: استقلال | استقلال | منصوریان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog